Whatsapp Toplu Mesaj Programı

Whatsapp Toplu Mesaj Programı olarak piyasada ücreti dahilinde bile satılan yazılımlar mevcuttur. Yaptığı işlem basit fakat sonuç odaklı olmayan bu programlar ile kitlenize erişmeniz çok zor olacaktır. Yaptığı işlem Whatsapp Web ile sizin hesabınıza bağlanarak, belirlediğiniz içeriği, verdiğiniz numaralara tek tek göndermektir. Bot mantığı ile çalışan bu yazılımları kullanan çoğu kişinin Whatsapp Hesabı Banlanmıştır.

Whatsapp Toplu Mesaj Gönderme için yazılım kullanmanıza gerek yoktur. Zaten kullansanız dahi hiçbir işinize yaramayacaktır. Kontrol panelimizden giriş yaparak, gereken içeriği girdikten sonra tek tıkla mesajlarınız yüzbinlerce kişiye gönderilmek üzere havuzda sıraya girer. Mesaj sayısına bağlı olarak bir kaç saat içinde hedef kitlenize Whatsapp Toplu Mesajlarınız ulaşacaktır.

Whatsapp numaranız banlanmadan toplu mesaj göndermek için yapmanız gereken sadece kredi alıp, bu krediler ile hedef kitlenize kolayca ulaşmak için kontrol panelinizden toplu mesaj kampanyası başlatmak için içerik girmenizdir. Whatsapp Toplu Mesaj Sistemimizi denemek için Demo Talebi yapabilirsiniz ve sistemi anlamak için test mesajları atabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

0 Yorum

Bir İçerik Gönder