Whatsapp Toplu Mesaj Fiyatları

Whatsapp Toplu Mesaj sistemlerinin hepsini tek çatı altında topladık. Birbirinden farklı özelliklerde ve fiyatlarda olan Whatsapp Toplu Mesaj sistemlerinin fiyatlarını aşağıda yazdık. Size uygun Paket-Paneli seçerek sizde milyonlarca kişiye en uygun fiyata ulaşın.

Whatsapp Toplu Mesaj Fiyat Listesi

KLASİK PANEL FİYATLARI

50.000 Kredi = 8.000 ₺

100.000 Kredi = 12.000 ₺

250.000 Kredi = 24.500 ₺

500.000 Kredi = 35.000 ₺

1.000.000 Kredi = 60.000 ₺

Whatsapp Toplu Mesaj Sistemi Nedir?

Whatsapp Mesenger kullanan kişilere aynı anda binlerce mesaj atma sistemidir. Size özel kontrol panelinden yapacağınız girişlerden sonra kolayca yüzbinlerce kişiye tanıtım yapabileceğiniz bir sistemdir.

Sistem Nasıl Çalışıyor?

Binlerce telefon numarası havuz sistemimizde Whatsappa bağlı şekilde bekler. Siz bir kampanya oluşturursunuz ve Whatsapp numaralarını sisteme eklersiniz. Geri kalan işlemler otomatiktir, sistemimiz sırasıyla sizin gönderinizi havuzumuzdaki numaralar ile teker teker göndermeye başlar. Bu işlemler saniyenin binde biri hızında gerçekleşir. 

Whatsapp'tan Toplu Mesaj Atmak Yasal mı?

Whatsapp Messenger uygulamasını sadece isteyen kişiler kullanır. SMS gibi telefonun üzerinde gelen GSM altyapısıyla zorunlu gelmez.

Whatsapp, Spam Mesajları engellemek için algoritma ve kurallara sahiptir. Gönderileri şikayet edip yasaklamak kullanıcıya aittir. Sistemimizde sürekli yenilenen numaralar sayesinde bu sorunları hiç düşünmüyorsunuz.

Kayıp Oranı Nedir?

Havuzda bulunan numaralar Whatsapp tarafından belirli bir süre sonra yasaklanıyor. Bu yasaklanma anında eğer üzerinde görev varsa o anki mesajlar bazen gitmiyor, askıda kalıyor. Bu gibi durumlarda Raporda Gönderildi olarak gösterilen bazı mesajlar hedefe ulaşmıyor. 

Çok düşük bir yüzdesi olan bu gibi durumlar Whatsapp Toplu Mesaj sistemlerinde alışılagelmiş bir durumdur, telaş etmeyiniz.

Yurtdışı Numaralarına Mesaj Atabiliyor muyuz?

EVET. Klasik Panel ile tüm ülkelere toplu mesaj atabiliyoruz. Kampanya oluştururken sistem, telefon numaralarını girmenizi ve gönderilecek ülkeyi seçmenizi önerecektir.

Klasik Panel ile numaraların başına “+” artı koyarak, dünyanın neresine isterseniz mesaj gönderebilirsiniz. Hiçbir kısıtlama olmadan tüm Whatsapp numaralarına Toplu Mesaj gönderebilirsiniz.

Kontrol Panelini Kullanmayı Bilmiyorum

Kontrol Panellerimiz kullanımı açısından çok basit ve işlevseldir. Akıllı telefon kullanmayı bilen herkes kullanabilir. Hata yapmaktan korkuyorsanız, Destek ekibimiz Anydesk ile uzaktan bağlanıp gerekli bilgileri ücretsiz olarak size verecektir.

Whatsapp Mesajları Hangi Numaradan Gidiyor?

Kampanyanızı oluşturduğunuzda ve gönderiye başladığınız anda, Havuzda hangi numaralar varsa Random olarak mesajlar gönderilir. Genellikle Rusya, Hindistan, Malezya gibi Cep Telefonu Numaralarının uygun fiyatlara satıldığı bölgelerden alınan numaralardan gönderilir.

Mesajlarınızı sabah 11:00 – 15:30 arasında gönderebilirsiniz.

Sistemi Test Etmek İstiyorum

Demo hesap ile sistemimizi test edebilirsiniz.