Whatsapp Toplu Mesaj Gönderme

Whatsapp toplu mesaj gönderme işlemleri artık eskisi gibi kolay değil. Whatsapp şirketinin sürekli yenilenen pollitikaları yüzünden toplu mesaj atma işlemleri çoğunlukla SPAM olarak sonuçlanıyor.

Aynı anda rehberinizde olan veya olmayan kişilere program veya farklı yazılımlar ile atacağınız toplu mesajlar, size Whatsapp’tan banlanma veya yasaklanma olarak geri dönüyor. Bu gibi durumlarla karşılaşmamak için Whatsapp Toplu Mesaj Gönderme Hizmeti satın almalısınız.

Müşterilerinizin, kullanıcılarınızın veya sektör ile alakalı kişilerin numaralarının olduğu datanıza Toplu Mesaj göndermek için kendi numaranızı tehlikeye atmamalısınız. Sizi tanımayan numaraların, sizi şikayet edip engellediği anda, kişisel whatsapp hesabınız tehlikeye girecektir. Whatsapp Toplu Mesaj Gönderme sistemi sayesinde bu gibi durumlarla karşılaşmazsınız.

Whatsapp-Toplu-Mesaj-Gonderme-Nedir

Binlerce Whatsapp numarasından oluşan ordumuz sayesinde, toplu mesaj gönderilerinizde tüm riski biz alırız. Hedef kitlenize çok kısa süreler içinde mesajlarınızı, resimlerinizi, broşürünüzü, kısa reklam videonuzu sizin yerinize biz göndeririz. Hem de hiç bir ceza veya banlanma almadan.

Size özel kontrol paneliniz üzerinden binlerce kişiye kolayca reklamlarınızı yapabilirsiniz. Seminerlerin, toplantıların, buluşmaların olacağı reklam mesajlarınızı, kontrol panelinizden oluşturup binlerce kişiye gönderebilirsiniz.

Whatsapp Toplu Mesaj Gönderme Sistemi ile sadece metin mesajlarınız değil, 1-4 arası resim dosyası ile mesajlarınıza renk katabilirsiniz. İlgi çekmek için mesajlarınıza video ekleyebilir, PDF dosyası ekleyerek kataloglarınızı ilgili kişilere gönderebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

0 Yorum

Bir İçerik Gönder