Whatsapp Rehberde Kayıtlı Olmayan Kişiye Mesaj Gönderme

Whatsapp rehberde kayıtlı olmayan kişiye mesaj gönderme izni vermiyor. Bir kişiye Whatsapp üzerinden mesaj atmak için ilk önce karşı tarafın numarasını rehberinize eklemelisiniz. Daha sonra da Whatsapp üzerinden Yeni Sohbet Başlat düğmesinden mesajınızı yazabilir veya arama yapabilirsiniz.

WhatsApp’ta Numarayı Rehbere Kaydetmeden Mesaj Gönderme

Genellikle uzun bir işlem gibi görünen bu işlemi çok kısa süre içinde yapabiliriz. Tek yapmamız gereken numaranın başına belirli ifadeleri eklemek olacaktır. Örnek verecek olursak rehberimizde kayıtlı numara +90 555 555 55 55 olsun. Başındaki “+” ifadesini yazmadan geri kalan numaranın önüne https://wa.me/ ekini ekliyoruz. Sonuç olarak https://wa.me/905555555555 olacaktır. “https://” eklemeden de çalışacaktır. wa.me/905555555555 bu linki eğer akıllı telefonunuzdan giriyorsanız, Browserinize yapıştırıp entere basınız. Doğrudan numaraya mesaj atmak için Whatsapp uygulaması açılacaktır.

Whatsapp Rehberde Kayıtlı Olmayan Kişiye Mesaj Gönderme

Whatsapp Numara Kaydetmeden Toplu Mesaj Atma

Whatsapp üzerinden numara kaydetmeden toplu mesaj atmak için kendi numaranızı tehlikeye atmamalısınız. Whatsapp Toplu Mesaj Sistemimiz sayesinde, binlerce numaraya kolaylıkla mesajlarınızı iletebilirsiniz. Whatsapp reklam çalışmalarınızı en uygun fiyata, en kaliteli şekilde sistemimiz sayesinde yapabilirsiniz. Türkiye’nin en büyük Whatsapp Toplu Mesaj hizmetini veren sistemimiz ile müşterilerinize en uygun fiyatlar ile ulaşın. Whatsapp Toplu Mesaj Fiyatlarını inceleyin ve siz de bugün toplu mesajlarınızı kolayca göndermeye başlayın.

İlginizi Çekebilir

0 Yorum

Bir İçerik Gönder